Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ultra Street Fighter 4 pozwoli wybrać postacie w wersji z poprzednich odsłon gry

Wspomnień czar.

Bijatyka Ultra Street Fighter 4 wprowadzi tryb rozgrywki Edition Select, w którym gracze będą mogli wybrać wojowników w wersji z poprzednich odsłon Street Fighter 4.

Na ekranie wyboru postaci pojawią się bohaterowie ze Street Fighter 4, Super Street Fighter 4, Super Street Fighter 4: Arcade Edition, SSF4 Arcade Edition Ver. 2012 oraz Ultra Street Fighter 4. Oznacza to między innymi, że do łask powróci oryginalny Sagat, znacznie osłabiony w najnowszej wersji.

„Nie zliczę już, ile słyszałem dyskusji w stylu: »kto jest najpotężniejszą postacią w historii« podczas lat gry w SF4” - wspomina na oficjalnym blogu Peter Rosas z Capcomu.

„Gracze wdawali się w długie i czysto teoretyczne dyskusje, ponieważ nie było praktycznego sposobu na zmierzenie, czy mocniejszy był oryginalny Sagat czy też Yun z Arcade Edition. Nie można było ocenić, kto ma rację. Zmieni się to za sprawą Ultra SF!”

Posiadacze Super Street Fighter 4 lub Super Street Fighter 4: Arcade Edition będą mogli ulepszyć grę do poziomu Ultra za ok. 62 zł. Pojawi się też osobne, pełne wydanie cyfrowe i pudełkowe, za które przyjdzie zapłacić ok. 167 zł.

Ulepszenie wersji konsolowych - PS3 i X360 - zostanie udostępnione w czerwcu przyszłego roku. Ulepszenie wersji PC wraz z pudełkowymi wydaniami na wszystkie platformy zadebiutuje w sierpniu.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze