Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowy tryb w Ultra Street Fighter 4 celowo zrujnuje balans rozgrywki

Plus poprawki w kodzie sieciowym.

Capcom doda do bijatyki Ultra Street Fighter 4 nowy tryb, celowo rujnujący balans rozgrywki.

Omega Mode zadebiutuje jeszcze w tym roku, dając każdemu bohaterowi nowe ataki normalne i specjalne. W tym trybie najważniejsza będzie „zabawa” - jak zapewnia Peter Rosas w ogłoszeniu na oficjalnym blogu wydawcy.

„Oznacza to, że powrócą potężne i lubiane przez graczy ataki typu Shippu Jinraikyaku czy Tiger Raid, a inne postacie otrzymają nowe umiejętności, jak w przypadku Zangiefa.”

Tryb dostępny będzie w sieci, ale tylko w pojedynkach bez wpływu na ranking gracza. Jak można się domyślić, turnieje organizowane przez Capcom nadal polegać będą na standardowym balansie.

Wydawca ogłosił także, że już w październiku ukaże się aktualizacja 1.04, naprawiająca między innymi problem z manekinami treningowymi i kodem sieciowym na PC. Pojawią się też nowe wyzwania i drobne zmiany w rozgrywce.

Poniżej zwiastun Omega Mode.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze