Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ujawniono rozmiary pierwszych gier na PS5

Spider-Man: Miles Morales i Demon's Souls.

Opisy remake'u Demon Souls i Spider-Man: Miles Morales - gier startowych PS5 - w oficjalnym sklepie Sony ujawniają rozmiary pozycji.

Jak zauważyli użytkownicy forum Resetera, z karty katalogowej odnowionej wersji uznanej produkcji studia From Software wynika, że po zainstalowaniu tytuł zajmie minimum 66 GB na dysku PlayStation 5.

Spider-Man: Miles Morales będzie zaś wymagało co najmniej 50 GB wolnej przestrzeni. Natomiast rozmiar gry w wydaniu Ultimate wyniesie 105 GB (wskazuje to, że na dołączony do wspomnianej edycji remaster pierwszej części trzeba zarezerwować 55 GB).

Pod względem zajmowanego miejsca wymienione tytuły są porównywalne z produkcjami z obecnej generacji. Warto zaznaczyć, że nową konsolę Sony wyposażono w dysk SSD o pojemności 825 GB.

Remake Demon's Souls i Spider-Man: Miles Morales ukażą się w dniu premiery PS5, które w Polsce zadebiutuje 19 listopada.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły