Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ujawniono edycje specjalne gry Battlefield 1

Z wczesnym dostępem.

Firma Electronic Arts ujawniła, że zapowiedziana wczoraj gra Battlefield 1 dostępna będzie w tak zwanej Edycji Ochotnika i wersji kolekcjonerskiej.

Osoby, które zamówią oba zestawy, rozpoczną zabawę trzy dni przed planowaną premierą produkcji - 18 października.

Pierwsze wydanie zawierać ma pakiety dodatkowego wyposażenia - Piekielnego Wojownika, Czerwonego Barona, Lawrence'a z Arabii, a także pięć paczek bojowych z broniami i pojazdami.

Nabywcy tej wersji będą mogli ponadto tydzień wcześniej zagrać w darmową mapę, która zostanie udostępniona po premierze Battlefielda 1.

Cena zestawu zależy od platformy docelowej. Na PC kosztuje 239 zł, posiadacze Xbox One zapłacą 369 zł, zaś na PlayStation 4 pakiet wyceniono na 349 zł.

Zobacz: Battlefield 1 - premiera i najważniejsze informacje

W skład wydania kolekcjonerskiego wejdzie z kolei mierząca 35,5 centymetra figurka, płócienny plakat, karty do gry, naszywka oraz kartka z kodem na bonusowe DLC, która zostanie zapakowana w pojemnik używany do przesyłania listów gołębiami pocztowymi.

Osoby, które zdecydują się na zakup tej wersji, otrzymają jeszcze zawartość Edycji Ochotnika oraz metalowe pudełko na grę.

Zestaw wyceniono na 219,99 dolarów (około 855 zł). Z ujawnionych dotychczas informacji wynika jednak, że zarezerwowane jest tylko dla klientów Amazonu. Nie wiadomo czy pojawi się w ofercie polskich sklepów.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze