Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ujawniono drugiego bohatera w trybie kooperacji Dead Rising 3

Dick kontra zombie.
Dick

Twórcy Dead Rising 3 ujawnili drugiego bohatera w trybie kooperacji Dead Rising 3 - Dicka. Informacje opublikował serwis Financial Post, opisując postać jako kierowcę ciężarówki, który zatrzymał się „w złej jadłodajni, w złym czasie.”

Dick pojawi się także w kampanii dla pojedynczego gracza, ale nie będzie brał czynnego udziału w walce.

W kooperacji obaj bohaterowie będą mogli oddalić się od siebie na sporą odległość, a deweloperzy przygotowują też specjalne pojazdy dla dwóch graczy - kierowcy i strzelca pokładowego.

Co ciekawe, ukończone etapy w kooperacji będziemy mogli później pominąć w kampanii fabularnej. Jeśli sami dopiero zaczynamy grę, ale w trybie współpracy ze znajomym pokonaliśmy już trzeci rozdział, to etap ten będziemy mogli ominąć po powrocie do single player.

Financial Post podał także szczegóły na temat potyczek z bossami. Pierwszy rodzaj przeciwników to obowiązkowe potyczki związane z fabułą. Są też opcjonalni „Psychos”, bazujący na siedmiu grzechach głównych.

Dead Rising 3 zadebiutuje 22 listopada, jest tytułem startowym konsoli Xbox One.

Chciwość - jeden z opcjonalnych bossów

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły