Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy The Medium nie zwalniają. Powstaje już nowa gra Bloober Team

Tym razem z walką.
  • Zaraz po wydaniu The Medium, twórcy rozpoczęli prace nad nowym projektem
  • Gra zaoferuje elementy związane z walką

Krakowskie studio Bloober Team, twórcy wydanego niedawno horroru The Medium, pracują już nad nową, dużą grą. Zespół szuka kilku specjalistów, którzy zasilą jego szeregi.

Z ogłoszenia na oficjalnej stronie dowiadujemy się, że Bloober Team potrzebuje między innymi programisty elementów związanych z walką. To wyraźna sugestia, że w powstającym projekcie pojawią się potyczki.

Ostatnim tytułem studia oferującym system walki był Brawl - projekt o mniejszej skali, połączenie gry logicznej z wieloosobową akcją, które nie cieszyło się zbyt dużym uznaniem wśród odbiorców. Artur Łączkowski, projektant w Bloober Team, podkreśla jednak na Twitterze, że tym razem mowa o dużej produkcji.

Gracze są zgodni - Brawl nie wyszło najlepiej

Pozostałe stanowiska na liście poszukiwanych specjalistów nie ujawniają żadnych informacji - to przykładowo pracownik działu kontroli jakości, artysta koncepcyjny, projektant środowisk 3D czy producent.

„Bloober Team z dumą może dziś określać się mianem »polskiego króla horrorów«. Najnowszy projekt potwierdza, że jest to w pełni zasłużone” - napisaliśmy w naszej recenzji The Medium, któremu przyznaliśmy srebrną rekomendację. Polecamy też nasz poradnik do gry.

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze