Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy Spider-Man: Miles Morales ostrzegają przed spoilerami - kopie tytułu trafiły do graczy

"Uważajcie".
  • Niektórzy weszli już w posiadanie Spider-Man: Miles Morales
  • Insomniac Games podkreśla, że mogą pojawić się spoilery

Przedstawiciel studia Insomniac Games ostrzega, że w Internecie mogą pojawić się spoilery ze Spider-Man: Miles Morales. Źródłem informacji o fabule produkcji mogą być osoby, które przedwcześnie zdobyły egzemplarz tytułu.

„Jesteśmy w momencie, kiedy kopie gry zaczynają trafiać do rąk ludzi z różnych źródeł. Jeżeli więc obawiacie się spoilerów, dotyczących historii czy strojów, jakich jeszcze nie ujawniliśmy, uważajcie” - na Twitterze napisał James Stevenson, który odpowiada za kontakty z fanami.

Niewykluczone, że przedstawiciel studia odnosił się do doniesień serwisu Twisted Voxel. Portal informuje o pochodzącym z Bliskiego Wschodu graczu, który podobno zdołał już kupić Spider-Man: Miles Morales i Sackboy: Wielka Przygoda.

„Światowa data premiery to 12 listopada. Kopie muszą być jednak przeniesione z magazynów do sklepów” - wyjaśnił Stevenson w odpowiedzi na pytanie jednego z internautów. Zasugerował tym samym, że wspomniana osoba weszła w posiadanie egzemplarza, który pochodził z transportu.

Spider-Man: Miles Morales w Polsce ukaże się 19 listopada. Gra zmierza na PS5 i PS4.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze