Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy New Vegas marzą o stworzeniu nowego Fallouta

Chętnie podejmą się wyzwania.

Prezes studia Obsidian przyznał, że z chęcią podjąłby się pracy nad nowym Falloutem. Deweloper jest na ten moment zajęty innymi projektami, ale nie wyklucza takiej możliwości.

Jakiś czas temu Obsidian Entertainment - twórcy Fallouta: New Vegas - poinformowało, że nie tworzy produkcji w tym uniwersum, gdyż jest aktualnie zbyt zajęte pracą nad nowymi tytułami. Feargus Urquhart - prezes firmy - stwierdził jednak, że chciałby stworzyć kontynuację swojej ukochanej serii.

Oczywiście, gdyby kiedykolwiek pojawiła się okazja do stworzenia nowego Fallouta, zrobilibyśmy to. Nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Pytanie brzmi: czy nadarzy się taka możliwość? Zostałem w Interplay Entertainment mniej więcej przez dodatkowy rok, bo chciałem dłużej pracować nad Falloutem. Uwielbiam go” - powiedział w wywiadzie dla serwisu DualShockers.

Urquhart zaznaczył również, że zależy mu przede wszystkim na domknięciu aktualnych projektów. Studio pracuje bowiem nad The Outer Worlds 2, Avowed - RPG w świecie Pillars of Eternity - oraz przygodówką Pentiment. Po wydaniu tych produkcji, deweloper pomyśli o następnych grach.

W pewnym momencie zaczniemy myśleć o kolejnych grach. Byłbym zaskoczony, gdyby Fallouta nie było wśród nich. Gdybyśmy mieli go stworzyć, produkcja musiałaby być powiązana z tym, co Bethesda obecnie robi z marką. Osobiście zawsze powtarzam, że mam nadzieję, iż zanim odjadę w kierunku zachodzącego słońca, chciałbym zrobić kolejnego Fallouta”.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Fallout: New Vegas

iOS, PS3, Xbox 360, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.
Komentarze