Skip to main content

Ważna postać z New Vegas wróci w drugim sezonie serialu Fallout

Uwaga na spoilery.

Pierwszy sezon serialu Fallout zdobył ogromną popularność, przyciągając 65 milionów widzów w nieco ponad dwa tygodnie. Nic więc dziwnego, że powstaje druga seria odcinków, w której w jakiejś formie pojawi między innymi postać dobrze znana z Fallout: New Vegas.

Uwaga na spoilery poniżej!

Zobacz na YouTube

Pod koniec pierwszego sezonu jeden z pracowników Vault-Tec - Hank MacLean - ucieka w zrabowanym pancerzu, kierując się w stronę New Vegas. Producenci Graham Wagner i Geneva Robertson-Dworet potwierdzali już w przeszłości, że miasto odegra ważną rolę w przyszłych odcinkach.

Jak mówili, w metropolii „przydarzyły się różne rzeczy” od czasu, gdy widzieliśmy ją po raz ostatni w grze Fallout: New Vegas (akcja tej produkcji toczyła się piętnaście lat przed wydarzeniami z serialu). To prowadzi do nieuchronnego pytania: czy zobaczymy także Pana House’a, lidera miasta?

„Wiele z naszych postaci zmierza do Vegas” - potwierdził Wagner w rozmowie z magazynem Variety. „Las Vegas w świecie Fallout jest miastem Roberta House’a. Robert House pojawi się w drugim sezonie”.

Czujni fani mogą pamiętać, że słynna postać pojawiła się już w pierwszym sezonie, siedząc na spotkaniu zarządu Vault-Tec z menedżerami innych korporacji. To właśnie podczas tego sympozjum po raz pierwszy zasugerowano zrzucenie bomb atomowych, co zbudowało podwaliny pod postapokaliptyczne pustkowie z serii.

W jakiej formie zobaczymy jednak postać w serialu? Słowa Wagnera o „pojawieniu się” mogą sugerować zwykłą wzmiankę w rozmowie innych postaci, czy też sceny flashbacków, z powrotem do przeszłości. Na szczegóły musimy poczekać.

Zobacz także