Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pierwsze rozszerzenie DLC do Just Cause 3 debiutuje w marcu

Opublikowano trailer.

Rico Rodriguez ponownie wkroczy do akcji, tym razem w ramach pierwszego większego rozszerzenia DLC do wydanego w grudniu Just Cause 3.

Dodatek o nazwie Sky Fortress zadebiutuje w marcu, wyceniony na 12 euro (ok. 53 zł). Zaoferuje około 3-4 godzin rozgrywki - szacują deweloperzy z Avalanche Studios.

Posiadacze przepustki sezonowej Air, Land and Sea płacą 25 euro (ok. 110 zł), otrzymując w ramach pakietu jeszcze dwa kolejne DLC oraz wcześniejszy dostęp do nich - o siedem dni.

Nie podano dokładnej daty premiery.

Jak wskazuje sama nazwa, w Sky Fortress zajmiemy się zniszczeniem latającej fortecy, pełnej „zabójczych dronów”. Nie zabraknie nowych opcji rozbudowy naszego szybującego stroju, a na wyposażeniu znajdzie się między innymi napęd rakietowy i działko na ramieniu.

Kolejne gadżety to zdalnie naprowadzane rakiety, zautomatyzowany dron obronny Eviction oraz karabin maszynowy Bavarium Splitter.

Drugie DLC - Land Mech Assault - skoncentruje się na akcji na powierzchni ziemi, z tytułowym robotem kroczącym w roli głównej, wyposażonym między innymi w działko grawitacyjne.

Zawartość przepustki sezonowej uzupełni dodatek o morskiej tematyce - Bavarium Sea Heist. W tym przypadku nie znamy jeszcze żadnych szczegółów. Wszystkie trzy pakiety mają zadebiutować przed końcem lata.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze