Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy Alan Wake pracują nad Quantum Break, gra ukaże się tylko na Xbox One

AKTUALIZACJA: Quantum Break to także serial telewizyjny.

Aktualizacja: Wszystko wskazuje na to, że Quantum Break to także serial telewizyjny. Wzorem Defiance, emitowanego na kanale SyFy, wydarzenia z gry i produkcji telewizyjnej będą się wzajemnie przenikały i uzupełniały.

Quantum Break „zaciera granicę pomiędzy grą, a serialem telewizyjnym poprzez integrację fabuły serialu i rozgrywki w jedno płynne i wyjątkowo bogate doznanie. Sposób prowadzenia rozgrywki będzie miał wpływ na serial, a przebieg serialu będzie odzwierciedlał postępy użytkownika w grze” - napisano w oficjalnej informacji prasowej.

Tymczasem studio odpowiedzialne za projekt nie rezygnuje ze swojej wcześniejszej serii i obiecuje powrót do Alan Wake w przyszłości:

„Następna duża gra Remedy to nie Alan Wake 2” - napisał na Twitterze Sam Lake, dyrektor kreatywny w Remedy. „Powrócimy do Wake w odpowiednim czasie. Więcej informacji jutro.”

*

Oryginalna wiadomość: Remedy Entertainment, twórcy m.in. Max Payne oraz Alan Wake, pracują nad Quantum Break. Gra ukaże się wyłącznie na Xbox One.

Zaprezentowany podczas konferencji Microsoftu zwiastun przedstawia typową amerykańską rodzinę. Matka pyta się małej dziewczynki, dlaczego jest inna.

Dziewczynka podchodzi do matki i dotyka jej twarzy. Nagle wszystko się zmienia i oglądamy animację, podczas której wielki tankowiec taranuje metalowy most.

Więcej informacji o grze podczas czerwcowych targów E3 - zapowiadają twórcy.

O autorze

Awatar Zbigniew Jankowski

Zbigniew Jankowski

Editor

Od ponad 20 lat związany z mediami internetowymi, a w międzyczasie także z czasopismami o grach wideo oraz prasą regionalną.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły