Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórca Diablo pomoże w pracach nad Torchlight: Infinite

Choć premiera już w październiku.

Kreatywnie nazwane studio XD ogłosiło, że David Brevik dołączył do firmy jako konsultujący producent, wspomagający prace nad Torchlight: Infinite.

Wspomniany mężczyzna z pewnością zna się na gatunku, będąc w przeszłości starszym projektantem dwóch pierwszych odsłon serii Diablo, by później zająć się także Hellgate: London czy Marvel Heroes.

„Dołączam do zespołu jako konsultujący producent i razem stworzymy najbardziej grywalny tytuł hack’n’slash” - potwierdził sam zainteresowany. Angaż wydaje się być dość późny, ponieważ obecnie trwają już ostatnie szlify balansu w Torchlight: Infinite, przed otwartymi testami zaplanowanymi na 12 października.

Produkcja będzie zapewne wspierana jeszcze przez długi czas, więc doświadczenia Brevika z pewnością się przydadzą. Darmowa gra wydaje się czerpać inspiracje z Diablo Immortal, choć płatne elementy mają być kosmetyczne. Nie da się także oprzeć wrażeniu, że całość ma nieco bardziej mobilny charakter.

Wspomniane XD to studio XD Inc. z Szanghaju, co może wyjaśniać kierunek, w jakim podążyła seria. Pierwsze dwie - chyba najlepsze - odsłony Torchlight to dzieło Runic Games (gdzie także nie brakowało weteranów z Blizzarda). Torchlight 3 wyprodukowało już Echtra Games, zbierając mieszane oceny.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Torchlight Infinite

Video Game

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze