Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Tomb Raider 3 - Świątynia Puny, boss, pioruny

Ostatnia lokacja na Wyspach Południowego Pacyfiku.

Świątynia Puny to ostatnia misja w regionie Wyspy Południowego Pacyfiku w Tomb Raider 3, którą rozpoczniesz po lokacji Wąwóz Madubu. Zadanie jest krótkie, ale zwieńczone walką z niebezpiecznym bossem Puną. W tej misji możesz zebrać pistolet Desert Eagle.


Na tej stronie:


Pułapki

Po rozpoczęciu rozgrywki skręć w prawo i idź w górę schodów. Na końcu zobaczysz arenę z nierównym wałkiem - musisz ustawić się przy ścianie jego węższą stronę, a gdy się oddali, wcisnąć przyciski, łącznie cztery. Wszystkie wałki jeżdżą po grubych żółtych liniach, a stojąc na wąskiej przyklejony do ściany nie odniesiesz obrażeń.

Przejdź przez otwarte drzwi i na dole wysuń blok ze ściany, który zatrzyma opadający sufit. Użyj trzech dźwigni i opuść pokój. Teraz musisz aktywować dźwignię i biec sprintem do końca korytarza, następnie skręcić w prawo uciekając przed drugą kulą. Pozbądź się trzech tubylców i idź w prawo na arenę walki z bossem.


Boss Puna

Walka z tym bossem jest dość trudna, bowiem jeden trafiony atak Puny kończy twoje życie. Starcie rozpocznie się, gdy podejdziesz do tronu. By pokonać bossa najlepiej skorzystać z tradycyjnego systemu sterowania i wykonywać ciągłe uniki przeskakując z lewej na prawą i oddając strzały. Boss odnosi obrażenia tylko chwilę po tym, jak wystrzeli piorunem.

Z broni dobrze się sprawdzi MP5. Co pewien czas boss obraca się na tronie i przyzywa zielone bestie. Ich eliminacja jest wymagana, by móc kontynuować walkę z Puną (w tym czasie jest nietykalny, ale też nie atakuje).

Następnie: Tomb Raider 3 - Pustynia w Nevadzie, detonator, generator

Spis treści: Tomb Raider 3 Remastered - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Tomb Raider 3 - Wąwóz Madubu, kajak

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Tomb Raider I–III Remastered

Nintendo Switch

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Patrick Homa

Patrick Homa

Guide Writer

Specjalizuje się w poradnikach do gier. Po godzinach spędza czas na górskich spacerach, rowerze lub majsterkując.
Komentarze