Skip to main content

„Toksyczny” build w Elden Ring pozwala pokonać graczy jednym ciosem

Przynajmniej tych nie do końca przygotowanych.

Gracz Elden Ring w zabawny sposób demonstruje swój „toksyczny” build PvP, który pozwala pokonywać niektórych graczy jednym lub dwoma ciosami. Build nie ma nic wspólnego z truciznami i opiera się na obrażeniach od krwawienia.

Autorem builda jest gracz o pseudonimie OnlyWaifu, który podzielił się „wynalazkiem” na Reddicie. Korzysta z dwóch Cross-Naginat +3 i magii krwi. Cross-Naginata to włócznia, która skaluje się zarówno z siłą, jak i zręcznością, którą można znaleźć w Tunelu Gaela. Broń wzmocniono popiołem wojny Seppuku, który wzmacnia krwawienie.

Seppuku jest najważniejszym elementem buildu, ponieważ powoduje ogromne nagromadzenie krwawienia, co dodatkowo potęgują dwie włócznie dające ten sam efekt. Krwawienie z kolei zabiera 15% + 100-200 punktów zdrowia każdemu normalnemu przeciwnikowi (bossom nieco mniej - 7% + 100-200 HP).

Elden Ring oferuje ogromną wolność w dostosowaniu postaci pod własny styl. Czy chcesz wcielić się w rolę zwalistego wojownika posługującego się gigantycznym orężem, zwinnego rabusia czy potężnego maga - gra na to pozwala, a pole do popisu jest ogromne.

Zobacz także