Skip to main content

To nie może być zdrowe. Graczka poległa 2145 razy pokonując wyzwanie w Elden Ring

Przez 269 godzin grania.

Źródło zdjęcia: Twitch/MissMikkaa

Nie od dziś wiadomo, że społeczność fanów gier FromSoftware składa się z osób, którym niestraszne jest pokonywanie gry samymi nogami, na ślepo albo przy użyciu gitary. Tym razem streamerka MissMikkaa ukończyła Elden Ring na możliwie najtrudniejszych warunkach, jakie oferuje gra.

Oczywiście jak każdy inna produkcja FromSoftware, Elden Ring nie oferuje wyboru poziomów trudności w standardowym znaczeniu tego słowa. Gra staję się jednak trudniejsza przy kolejnych podejściach do Nowej Gry Plus, za każdym razem zwiększając statystyki przeciwników - aż do NG+7.

W teorii najtrudniej jest więc przy ósmym podejściu. MissMikka nie tylko jednak dotarła do NG+7, pokonując za każdym razem wszystkich dostępnych bossów, ale też zrobiła to postacią na pierwszym poziomie doświadczenia, bez wydawania zdobytych run na rozwój statystyk.

Udało mi się! Pokonałam wszystkich 165 bossów w Elden Ring na możliwie najtrudniejszym poziomie trudności NG+7 (8. podróż) jako postać na 1. poziomie!” - pochwaliła się w mediach społecznościowych.

Cała „zabawa” zajęła jej ponad 269 godzin i wymagała 2145 śmierci. Podczas starć nie korzystała z żadnych ułatwień, w postaci choćby przywołań, zaklęć czy rzucanych przedmiotów. Co ciekawe, najtrudniejszym przeciwnikiem nie była dla niej Malenia, lecz... duet gargulców. Do walki podchodziła aż 405 razy.

Jeśli interesujecie się bardziej hardcorową stroną gier, to imię MissMikki jest wam pewnie dobrze znane. To ta sama streamerka, która niejednokrotnie pokonywała bossów podczas gry na macie do tańczenia. Na koncie ma też inne szalone wyzwania, jak np. grę dwiema postaciami jednocześnie.

Zobacz także