Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

To koniec targów E3? W tym roku impreza najpewniej się nie odbędzie

Nawet w formie cyfrowej.

Według nieoficjalnych informacji, tegoroczna edycja E3 nie odbędzie się. Organizatorzy mieli zrezygnować także z cyfrowej formy wydarzenia.

O imprezie wypowiedział się Jeff Grubb z serwisu GamesBeat w wideo opublikowanym na platformach TikTok i YouTube. Dziennikarz twierdzi, że w tym roku targi „najprawdopodobniej” nie zostaną zorganizowane w wersji online.

Czas pożegnać E3?

Redaktor nie podzielił się jednak dodatkowymi szczegółami. Przypomnijmy, że niedawno odwołano fizyczną formę E3 2022, aczkolwiek nie wykluczono, że - wzorem poprzedniej edycji - impreza wróci w wariancie cyfrowym, choć detali nie ujawniono.

Jeżeli nawet w tym roku zabraknie słynnych targów, pojawią się alternatywy. Przykładowo znany prezenter Geoff Keighley już potwierdził, że ponownie przygotowuje cykl internetowych imprez pod szyldem Summer Game Fest.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze