Skip to main content

Titanfall dostępny w ramach subskrypcji Origin Access

Sieciowa strzelanka.

Firma Electronic Arts rozszerzyła ofertę Origin Access. Do już dostępnych w ramach usługi tytułów dołączył tym razem Titanfall.

Gra jest nastawioną na rozgrywkę sieciową strzelanką autorstwa Respawn Entertainment. Studio zostało założone przez deweloperów, którzy wcześniej pracowali w Infinity Ward.

W wydanej w marcu 2014 roku produkcji gracze wcielają się w pilotów potężnych mechów - tytułowych Tytanów. Zabawa toczy się przy tym na dwóch płaszczyznach - żołnierze mogą wyjść z wnętrza maszyny, by walczyć o własnych siłach.

W jednej potyczce wziąć może udział maksymalnie 12 użytkowników, ale na mapie obecne są też postacie kierowane przez sztuczną inteligencję, mogące udzielić wsparcia w bitwie.

Respawn Entertainment pracuje obecnie nad kontynuacją gry, która zawierać ma też kampanię fabularną dla pojedynczego gracza. Tytuł powinien ukazać się jeszcze w tym roku fiskalnym firmy Electronic Arts, a więc do końca marca 2017 roku.

Origin Access to uruchomiona kilka tygodni temu na PC usługa będąca odpowiednikiem znanej z konsoli Xbox One subskrypcji EA Access. W jej ramach osoby opłacające miesięczny abonament w wysokości 15 zł otrzymują dostęp do stale powiększanego katalogu gier.

Oprócz Titanfalla, w ofercie znajdują się jeszcze takie produkcje, jak Dragon Age: Inkwizycja, Battlefield 4, Battlefield Hardline czy Plants vs. Zombies Garden Warfare.

Zobacz na YouTube

Read this next