Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Tiny Tina’s Wonderlands wyprzedziło oczekiwania, stanie się osobną serią

Będzie sequel?

Szef studia Gearbox - Randy Pitchford - potwierdził, że nadchodzą nowe „doświadczenia” dla miłośników Tiny Tina’s Wonderlands, ponieważ produkcja znacznie wyprzedziła oczekiwania.

Spin-off serii Borderlands ukazał się w marcu, oferując dobrze znane strzelanie w kooperacji, ale w humorystycznej otoczce świata fantasy. Gracze „udają”, że biorą udział w kampanii RPG pod tytułem „Bunkers and Badasses”.

- Gearbox Software zanotowało w ubiegłym roku duże zwycięstwo, dzięki debiutowi nowego marki, Tiny Tina’s Wonderlands - mówił Pitchford podczas spotkania z inwestorami, cytowany przez VGC. - Wonderlands pobiło wszystkie nasze oczekiwania, zarówno pod względem ocen, jak i sprzedaży.

- Wyraźnie widać, że mamy do czynienia z nową serią i w naszym studiu powstają już przyszłe doświadczenia - dodał. Nie określił niestety, czy mowa o całkiem nowym, pełnoprawnym sequelu, czy też o mniejszym DLC do istniejącego tytuł.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Tiny Tina's Wonderlands

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze