Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

PlayStation Showcase - wszystkie zapowiedzi i trailery

Podsumowanie pokazu.

Na PlayStation Showcase zaprezentowano szereg gier, które w najbliższych miesiącach i latach ukażą się na PS5 - zarówno od Sony, jak i zewnętrznych deweloperów. Tutaj zbieramy wszystkie ogłoszenia i zwiastuny z prezentacji.

Najważniejsze zapowiedzi i materiały:

Pozostałe zwiastuny i zapowiedzi poniżej.


Project Eve to gra akcji, budząca kojarzenia z serią Bayonetta. Akcję osadzono w niedalekiej przyszłości na zniszczonej Ziemi. Tytułowa bohaterka stanie przed zadaniem uratowania ocalałych przed nowym złem. Nie zabraknie dynamicznych walk z różnymi potworami. Produkcja zmierza nie tylko na PS5, ale też PC i Xbox Series X/S - data premiery jest nieznana.


Tiny Tina's Wonderlands, czyli gra osadzona w świecie Borderlands, ukaże się 25 marca 2022 roku. Nowy zwiastun przedstawia fragmenty rozgrywki z produkcji, w której weźmiemy udział w sesjach RPG prowadzonych przez tytułową Tinę. W planach między innymi walki ze smokami.


Jest też nowy zwiastun Rainbow Six Extraction, czyli nastawionej na kooperację strzelanki z postaciami znanymi z sieciowego Siege. Gracze stawią czoła potworom, które powstały w wyniku zakażenia kosmicznym wirusem. Premiera w styczniu 2022 roku.


Potwierdzono nieoficjalne wieści i poinformowano, że Alan Wake Remastered zadebiutuje 5 października. Opublikowano też nowy zwiastun, który prezentuje odświeżoną wersję gry w akcji. Tytuł zmierza na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S i Xbox One.


Nowy zwiastun Ghostwire: Tokyo przedstawia Hannyę - tajemniczego okultystę, który odpowiada za sprowadzenie na stolicę Japonii nadprzyrodzonych sił, odpowiedzialnych za znikanie mieszkańców. Nagranie pokazuje też fragmenty gameplayu z produkcji studia Tango Gameworks i Bethesdy. Pozycja ukaże się wiosną 2022 roku na PC i PS5.


Zwiastun Guardians of the Galaxy wprowadza do fabuły gry. Wideo przedstawia charyzmatycznego lidera Powszechnego Kościoła Prawdy - niebezpiecznej sekty, obiecującej przywrócenie wszystkiego, co zniszczyła wielka galaktyczna wojna. Tytuł zadebiutuje 26 października na PC i konsolach.


Potwierdzono, że Bloodhunt - battle royale w świecie Vampire: The Masquerade - ukaże się jeszcze w 2021 roku na PS5. Gra dostępna jest obecnie na PC w programie Early Access.


Przedstawiono też nowy zwiastun Deathloop - materiał koncentruje się na warstwie fabularnej gry. Produkcja pojawi się już niedługo, bo 14 września, na PC i PS5.


Zapowiedziano Kid A / Amnesiac - przygotowane przez Radiohead i Epic Games „cyfrowo-analogowe uniwersum stworzone z oryginalnych grafik i nagrań” z okazji 21-lecia albumu Kid A wspomnianego zespołu. Premiera w listopadzie na PC (za pośrednictwem Epic Games Store) i PS5.


Zaprezentowano również Tchia, czyli produkcję inspirowaną Nową Kaledonią. Gracze wcielą się w tytułową bohaterkę, wraz z którą przemierzą otwarty archipelag, wspinając się, szybując, pływając i żeglując. Co ciekawe, postać potrafi przejmować kontrolę nad różnymi zwierzętami i obiektami. Pozycja ukaże się w 2022 roku na PC, PS5 i PS4.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Alan Wake Remastered

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Deathloop

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

See 9 more

Forspoken

PS5, PC

GhostWire: Tokyo

PS4, PS5, Xbox One, PC

God of War Ragnarok

Video Game

Gran Turismo 7

PS4, PS5

Grand Theft Auto V

Video Game

Marvel’s Guardians of the Galaxy

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC, Nintendo Switch

Rainbow Six: Extraction

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Tiny Tina's Wonderlands

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze