Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Walking Dead powróci jeszcze przed trzecim sezonem - raport

Odcinek w stylu 400 Days?

Przedstawiciele studia Telltale Games zasugerowali, że fani The Walking Dead nie będą musieli czekać na trzeci sezon opowieści, by powrócić do uniwersum pełnego zombie.

W ubiegłym roku twórcy przygotowali dodatkowy odcinek składający się z kilku połączonych opowieści, by umilić oczekiwanie na drugi sezon cyklu.

Epizod zatytułowany 400 Days wprowadzał nowe postacie, które pojawiały się później w kolejnych rozdziałach interaktywnej opowieści.

Teraz - podczas panelu dyskusyjnego na imprezie SXSW - zasugerowano, że podobne rozwiązanie może znaleźć zastosowanie przed trzecim sezonem (dzięki, Bloody Disgusting).

- Sezon trzeci nie jest czymś, czego powinniśmy spodziewać się wkrótce... - mówił Job Stauffer z Telltale. - Ale myślę, że możemy oczekiwać powrotu The Walking Dead nieco wcześniej.

Doniesienia te zdaje się potwierdzać wpis na Twitterze od wydawcy komiksu, na którym bazuje gra. Przedstawiciele Skybound napisali w ubiegłym tygodniu, że Telltale ogłosi coś „wkrótce”.

Poniżej zapis wspomnianego panelu dyskusyjnego. Kluczowy moment w okolicach 40 minuty.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze