Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Quarry to nowy horror twórców Until Dawn. Dziś zapowiedź

"Co cię nie zabije, to cię wzmocni".

Supermassive Games ujawniło nową grę - The Quarry. Twórcy uznanego Until Dawn oraz równie udanej kolekcji The Dark Pictures Anthology pokazali na razie tesaser, a pełna zapowiedź odbędzie się dzisiaj o 17:00.

W materiale słyszymy rozmowę kilku młodych ludzi z funkcjonariuszem policji. Nastolatkowie, których celem podróży był tytułowy kamieniołom, musieli gwałtownie zjechać na pobocze, ponieważ „coś” stanęło im na drodze.

Tweet z zapowiedzią sugeruje, że hasłem marketingowym The Quarry jest „Co cię nie zabije, to cię wzmocni”. Gra zadebiutuje latem 2022 roku.

Informacja jest o tyle interesująca, że w ramach projektu, Supermassive Games nawiązało współpracę z 2K Games. Przez ostatnie lata, wydawcą The Dark Pictures Anthology było Bandai Namco Entertainment.

Równie interesujący jest fakt, że brytyjski zespół pracuje równocześnie nad The Quarry oraz finałem sezonu The Dark Pictures Anthology, a więc The Devil in Me. Czwarta część kolekcji nie ma jeszcze konkretnej daty premiery, ale zadebiutuje w 2022 roku.

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze