Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Quarry od twórców Until Dawn ukaże się 10 czerwca. Powrót imprezowych nastolatków

Dziewiątka bohaterów, jedna straszna opowieść.

The Quarry zadebiutuje 10 czerwca na PC, konsolach Xbox oraz PlayStation. Deweloperzy z Supermassive Games i przedstawiciele 2K opublikowali rano krótki teaser - teraz zaprezentowano pełną zapowiedź.

Nowy, filmowy horror twórców Until Dawn powraca do motywu imprezy nastolatków, która staje się miejscem morderstw, tragedii i walki o życie.

„Zachód słońca wieńczy ostatni dzień obozu letniego, a nastoletni opiekunowie z Hackett's Quarry urządzają z tej okazji imprezę. Żadnych dzieciaków, żadnych dorosłych, żadnych zasad” - czytamy w informacji prasowej.

Oczywiście zabawa szybko zmienia się w makabryczną tragedię, jakże by inaczej.

Ścigani przez żądnych krwi lokalsów i coś jeszcze bardziej złowieszczego, bohaterowie muszą pogodzić się z faktem, że imprezowe plany zmieniają się w noc terroru. Kończy się flirtowanie i rozmowy, nastaje czas trudnych wyborów i decydowania o związkach między postaciami, które mogą wzmacniać się lub rozpadać”.

Twórcy wspominają też o „niewyobrażalnej serii wyborów”, sugerując, że będzie ich jeszcze więcej niż w Until Dawn czy późniejszych grach Supermassive z antologii The Dark Pictures.

Twórcy jeszcze bardziej dopracowują technikę motion capture

The Quarry wspiera multiplayer, choć w nietypowej formie. Do gry zaprosić można nawet 7 innych użytkowników, by przyglądali się przygodzie i głosowali w kluczowych momentach. Dostępny będzie też lokalny co-op.

Wśród aktorów, których usłyszymy - i zobaczymy - podczas przygody, znalazł się między innymi Lance Henriksen znany z serii „Obcy” czy też David Arquette z cyklu „Krzyk”.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Komentarze