Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Last of Us serial - gdzie oglądać: HBO czy Netflix

Zobacz, gdzie obejrzeć i gdzie będzie dostępny serial HBO.

Serial „The Last of Us” to oryginalna produkcja wytwórni HBO. Na tej stronie wyjaśniamy, w jakich serwisach streamingowych i kanałach telewizyjnych można obejrzeć serial.

W Polsce produkcja na podstawie kultowej gry wideo dostępna będzie w HBO Max (należy wykupić abonament), oraz obejrzymy ją na zwykłym kanale telewizyjnym HBO (tym dostępnym w sieciach kablowych).

Oprócz tego w Wielkiej Brytanii prawa do emisji otrzymała sieć telewizyjna Sky. Tam też będzie dostępny w ramach usługi streamingowej Sky NOW.

Nie wiadomo na ten moment, czy w przyszłości obraz pojawi się także na innych platformach. Jest to jednak mało prawdopodobne, także abonenci konkurencyjnych usług będą najprawdopodobniej musieli rozważyć dołączenie do subskrypcji HBO, jeśli chcą obejrzeć serial.

W momencie premiery serial z oczywistych względów nie będzie dostępny na Netflix czy Disney+, ani żadnych innych konkurencyjnych dla HBO platform streamingowych.

Więcej o serialu The Last of Us:

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze