Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Last of Us serial - premiera: kiedy pierwszy odcinek

Data emisji w Polsce.

Serial „The Last of Us”, czyli ekranizacja kultowej gry z konsoli PlayStation, to jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji HBO tego roku. Na tej stronie wyjaśniamy, kiedy dokładnie będzie można zobaczyć pierwszy odcinek.

Premiera pierwszego odcinka w Polsce miała miejsce w poniedziałek, 16 stycznia, a dokładniej o 3:00 w nocy z 15 na 16 stycznia. Chociaż w sieci można znaleźć też inną datę - 15 stycznia i godzinę 21:00 - to odnosi się ona do rynku amerykańskiego. Ze względu na różnicę w strefach czasowych, nad Wisłą będzie to już dzień następny.

Kolejne odcinki będą wyświetlany co tydzień. Dokładną rozpiskę kolejnych odcinków znajdziesz tutaj.

Tak więc u nas fani przygód Joela i Ellie będą musieli zasiąść do seansu w nocy z 15 na 16 października - u nas będzie to godzina ok. 3:00 nad ranem, ale stacja telewizyjna HBO planuje wyemitować odcinek także drugi raz tego samego dnia, o bardziej dogodnej porze. Będzie to 16 stycznia o godzinie 20:10.

Przypomnijmy także, że produkcja dostępna jest w Polsce poprzez usługę HBO Max (wymaga miesięcznej opłaty abonamentowej), oraz w tradycyjnej, kablowej telewizji HBO (dostępnej u dostawców telewizji naziemnej) - zgodnie z programem stacji.

Więcej o serialu The Last of Us:

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

The Last of Us

TV show

Related topics
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze