Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Evil Within 2 - rozdział 2: akta, slajdy, szczątkowe wspomnienia

Wszystkie znajdźki i sekrety w drugim rozdziale.

Znajdźki w The Evil Within 2 dzielą się na trzy kategorie, są to akta, slajdy oraz szczątkowe wspomnienia. Znalezione już sekrety możesz przejrzeć z poziomu menu, a slajdy możesz odtworzyć w pokoju Sebastiana - przy okazji rozmawiając z Kidman.

W rozdziale 2 nie mamy dostępu do mapy, dlatego tylko wskażemy lokalizację konkretnych znajdziek. Żadna nie jest szczególnie trudno dostępna, wszystkie zbierzemy po drodze do celu - ten rozdział jest zresztą liniowy, bez otwartych, dużych obszarów.

W tym rozdziale znajdziemy:

  • 5 akt
  • 1 slajd

Ta misja nie oferuje żadnych szczątkowych wspomnień - te zaczniemy zdobywać dopiero w kolejnym rozdziale.


Slajdy

#1 Pierwszą znajdźką, jaką podniesiemy w The Evil Within 2, jest slajd. Obiekt jest nam właściwie podany na tacy. Znajdujemy go na stole w pokoju Sebastiana, do którego trafiamy zaraz po wejściu do systemu STEM.

Gdy przejrzymy tablicę z agentami i przejdziemy do kolejnego pomieszczenia, Sebastian sam zwraca uwagę na kota siedzącego na stole. Slajd leży przy zwierzaku. Należy podnieść znajdźkę, a następnie użyć projektora obok.


Akta

#1 W grze dostępnych jest 40 akt, a pierwsze podniesiesz po znalezieniu pierwszej zamrożonej w czasie ofiary psychopatycznego fotografa. Gdy wejdziesz do pokoju z zamordowanym, musisz podejść trochę do przodu, a po lewej zobaczysz drzwi. Prowadzą do kuchni, z której zrobiono prowizoryczną ciemnię. Akta - zdjęcie - są na szafce.

#2 Drugie akta znajdziemy nieco później, kiedy odbierzemy dzwoniący telefon i pójdziemy po schodach na kolejne piętro. Na półpiętrze, po lewej stronie zobaczysz do połowy uniesioną kratę. Należy pod nią przejść, by zebrać list ze stolika.

#3 Trzecie akta to kolejne zdjęcie. Znajdziesz je po natknięciu się na drugą ofiarę fotografa. Po uniknięciu zabójcy pójdziesz korytarzem i trafisz przed kolejne schody. Zanim wejdziesz na górę przejdź w prawo, do drzwi, za które coś wciąga zwłoki. Nie bój się, bo nic ci tam nie grozi. Wejdź do środka, przejdź do końca i zabierz zdjęcie ze stolika.

#4 Kiedy po ucieczce przed strasznym bossem złożonym z fragmentów ciał przeniesiesz się do opuszczonego domu, wyjdziesz z pokoju i zobaczysz przed sobą na stole strzykawkę. Gdy ją podniesiesz, obróć się i otwórz drzwi po prawej. Dalej, na szafce, jest kolejny element akt w tym rozdziale.

#5 Piąte i ostatnie akta otrzymasz automatycznie po opuszczeniu domu - to zdjęcie rodziny bohatera, które Sebastian wyjmie i obejrzy przed drzwiami. Nie musisz nic robić.Po opuszczeniu tego domu nie musisz przejmować się znajdźkami aż do momentu, gdy nieco później porozmawiasz z Liamem O'Nealem i opuścisz jego kryjówkę, by eksplorować pierwszą dzielnicę Union, w której czeka już kilkanaście obiektów do zebrania.

Komentarze