Skip to main content

The Bureau: XCOM Declassified w wersji na X360 doczeka się nowego dodatku

Zestaw misji i nowy bohater w DLC Hangar 6 R&D.

2K Games poinformowało dzisiaj, że The Bureau: XCOM Declassified w wersji na Xboksa 360 doczeka się nowego dodatku. Rozszerzenie Hangar 6 R&D ukaże się 8 października, zostało wycenione na 5 dolarów, czyli ok. 16 zł. Rozszerzenie nie trafi na inne platformy.

Wszystkie misje rozegrają się wewnątrz Hangaru 6

W DLC wcielimy się w agenta DaSilvę, będziemy świadkami historii, która rozegrała się na krótko przed rozpoczęciem wątku głównego z pełnej wersji gry. Weźmiemy udział w serii eksperymentów bojowych, do których DaSilva zgłosił się na ochotnika.

„To świetna okazja dla graczy, by zaangażowali się w losy nowych postaci i nowej opowieści, osadzonej w tym samym okresie, co The Bureau. Zespół twórców z 2K Marin chciał zgłębić wątek działań agentów przed inwazją obcych" - czytamy w oficjalnym opisie na blogu 2K Games.

Projektanci przygotowali także zestaw nowych broni oraz specjalnych mocy głównego bohatera. Zapowiedziano też, że poziom trudności będzie nieco wyższy, niż w podstawowej wersji The Bureau.

The Bureau: XCOM Declassified to taktyczna strzelanina, w której akcję obserwujemy zza pleców bohatera. System walki przypomina rozwiązania znane z serii Mass Effect. Gra zadebiutowała w sierpniu na PC, Xboksie 360 i PS3.

Read this next