Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Techland zapowiedział pokaz serii Dying Light z „niespodziankami”

Nadchodzi nowy dodatek?

Techland ogłosił, że już w przyszłym tygodniu otrzymamy nowe wieści odnośnie przyszłości serii Dying Light. Specjalny pokaz odbędzie się 31 stycznia o godzinie 20:00 czasu polskiego.

Ponieważ zbliża się pierwsza rocznica #DyingLight2, chcielibyśmy zaprosić was - naszą społeczność - na transmisję na żywo 31 stycznia o 20:00 czasu środkowoeuropejskiego. Podzielimy się wspomnieniami i porozmawiamy o przyszłości. Mamy też kilka niespodzianek w rękawie!” - czytamy w komunikacie studia. Transmisję obejrzymy na platformie Twitch.

Co prawda nie podano wielu konkretów, istnieje jednak szansa, że twórcy mogą mieć w planach zapowiedź kolejnego dodatku do wydanego w zeszłym roku Dying Light 2: Stay Human. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Techland zamierza wspierać grę przez co najmniej pięć lat od premiery. Na oficjalne potwierdzenie domysłów trzeba jednak poczekać do przyszłego wtorku.

Przypomnijmy, że ostatnie rozszerzenie trafiło do gry 10 listopada 2022 roku. Bloody Ties wzbogaciło rozgrywkę o nową opowieść oraz nieznaną wcześniej lokację - Carnage Hall. Dodatek wprowadził również kolejne postacie, kilka zadań pobocznych oraz arenę, na której odbywają się walki gladiatorów.

Samo Dying Light 2 nie okazało się niestety równie hitowym tytułem, co pierwsza część z 2015 roku. Produkcja może pochwalić się jednym z najlepszych systemów parkouru w historii gier, jednak zdaniem graczy i recenzentów - jej fabuła jest zdecydowanie mniej interesująca od historii przedstawionej w „jedynce”.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Dying Light 2 Stay Human

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC, Nintendo Switch

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.
Komentarze