Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Techland otwiera własną platformę dystrybucji cyfrowej - BoxOff

Z Dead Island i Call of Juarez.

Techland poinformował, że otworzył dzisiaj własną platformę dystrybucji cyfrowej - BoxOff. Asortyment sklepu obejmuje tytuły produkowane i wydawane przez polską firmę.

W „ofercie dedykowanej dla polskich graczy” znaleźć można między innymi Dead Island (10 zł), Call of Juarez: Gunslinger (45 zł) czy Symulator Śmieciarki (6 zł). W zakładce na górze strony umieszczono także link pod nazwą „Ubisoft”, który na razie prowadzi do pustej strony.

„Cały czas bardzo intensywnie pracujemy nad usprawnieniem naszych wirtualnych półek, dlatego już w najbliższej przyszłości szykujemy wiele niespodzianek” - dodaje Tomasz Gawlikowski, kierownik marketingu wydawnictwa Techland.

Z okazji startu BoxOff uruchomiono specjalną promocję z grami już od 3 zł. Więcej informacji znaleźć można na stronie sklepu.

Techland nie jest pierwszą firmą oferującą swoje produkcje w dystrybucji cyfrowej. Podobną usługę oferuje CD Projekt ze swoim CDP.pl czy Muve.pl - dysponujące także asortymentem innych wydawców.

Tagi

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze