Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Tales of Symphonia debiutuje 2 lutego na Steamie

Konwersja RPG z 2003 roku.

Bandai Namco ogłosiło, że japońska gra RPG Tales of Symphonia HD ukaże się na Steamie już 2 lutego przyszłego roku.

!!!!

Mowa o konwersji z PlayStation 3, wydanej w 2013 roku jako Tales of Symphonia Chronicles. Produkcja dostępna będzie bez dodatkowych opłat dla wszystkich osób, które zamówiły przed premierą najnowszą odsłonę serii - Tales of Zestiria.

Nie jest obecnie jasne, ile wyniesie cena samodzielnego zakupu gry, wydanej pierwotnie w 2003 roku, na konsoli GameCube.

Tales to jedna z najpopularniejszych serii japońskich gier fabularnych od Bandai Namco, obejmująca już ponad 20 odsłon od debiutu w 1995 roku, jeszcze za czasów Namco, przed połączeniem z Bandai. Obecnie trwają prace nad kolejną częścią - Tales of Berseria.

Tales of Symphonia opowiada historię Lloyda Irvinga i jego przyjaciół. Wesoła gromadka zamierza zregenerować świat Sylvarant i ponownie wypełnić go życiodajną maną. W tym celu musimy odwiedzić i „odblokować” pięć świątyń.

Rozgrywka toczy się na trzech planach: ogólnej mapie świata, mapie aktywnej lokacji czy podziemia oraz na ekranie potyczki. Do walki wybieramy cztery postacie, których nie kontrolujemy bezpośrednio - bohaterowie wykonują przygotowane wcześniej polecenia.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze