Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Tak wygląda Watch Dogs Legion na Xbox Series X

Nowy materiał z gameplayem.

Ubisoft opublikował materiał, który prezentuje Watch Dogs Legion uruchomione na Xbox Series X. W nagraniu o wersji na nową konsolę Microsoftu opowiadają też twórcy gry.

Deweloperzy podkreślają, że na urządzeniu koncernu z Redmond produkcja o hakerach zadziała w 4K przy stałych 30 klatkach na sekundę. Przypomniano też, że tytuł skorzysta z ray tracingu - technika śledzenia promieni w czasie rzeczywistym umożliwiła autorom „zapewnienie poziomu realizmu, jakiego nie widział dotąd żaden inny miejski krajobraz”.

Zobacz: Watch Dogs Legion - Poradnik, Solucja - kompletny przewodnik po grze

Zwrócono również uwagę na dysk SSD, który pozwolił znacznie skrócić czasy ładowania. Twórcy zapewniają też, że podróż - zwłaszcza w trakcie jazdy przy wysokiej prędkości - powinna być płynniejsza ze względu na brak zjawiska doczytywania obiektów na mapie.

Watch Dogs Legion na Xbox Series X i Xbox Series S ukaże się 10 listopada. Gra obecnie dostępna jest na PC, PS4 i Xbox One, a 19 listopada trafi na PS5 - w przypadku problemów z ukończeniem tytułu, można zapoznać się z naszym poradnikiem.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze