Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Tak wygląda Lilith jako operatorka w Call of Duty. Wyciekł gameplay

Są też bronie z Dooma.

W sieci pojawiają się już pierwsze fragmenty gameplayu, przedstawiające nowości, które zadebiutują w szóstym sezonie rozgrywek Call of Duty Modern Warfare 2 oraz Call of Duty Warzone 2. W końcu możemy zobaczyć, jak Lilith spełnia się w roli operatorki.

Jak informuje serwis VGC, nagrania zaczęły się pojawiać także w serwisie X. Przedstawiają między innymi ekran wyboru postaci z Lilith oraz Inariusem z serii Diablo. Sama prezentacja bohaterów wygląda jeszcze całkiem poważnie, ale pokaz „finisherów” może już budzić pewne zastrzeżenia u bardziej konserwatywnych fanów strzelanki. Lilith rozstrzaskuje wrogiego operatora niczym pomidora, a Inarius przebija oponentów glewią.

Nie jest jednak tajemnicą, że Call of Duty zdążyło nas już jednak przyzwyczaić do dziwniejszych widoków. Idąc dalej, na kolejnych materiałach widzimy dwie nowe bronie, inspirowane grami z serii Doom: ikoniczną piłę maszynowa oraz kultowy Super Shotgun, czyli dwulufowa strzelbę. By oddać ducha starej strzelanki w pełni, animacje broni wyświetlane są w mniejszej liczbie klatek na sekundę. Efekt jest dosyć absurdalny, ale może budzić nostalgię.

Sezon szósty - zatytułowany The Haunting - rozpoczął się 27 września i potrwa do 10 listopada, czyli do premiery Call of Duty Modern Warfare 3. Nowe skiny operatorów trafią do gry najpewniej w październiku. Część map przejdzie tematyczny lifting, gracze będą mogli zagrać w ograniczony czasowo tryb Zombie Royale, a niektóre skrzynie z zaopatrzeniem zawierać teraz będą tzw. jump scare’y.

Do zabawy dołączy również kilka innych kultowych postaci. Zagramy jako Ash Williams z serii filmów „Martwe Zło”, Alucard z mangi i anime „Hellsing”, słynny Szkieletor z uniwersum „He-Mana”, a także postacie z uniwersum komiksu „Spawn”. Szczegóły opisano na oficjalnym blogu gry.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Call of Duty: Warzone 2.0

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze