Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Lilith będzie operatorką w Call of Duty. Są też inne znane postacie

Szósty sezon celuje w tematykę horroru i Halloween.

Activision przedstawiło nowości, jakie czekają graczy w szóstym sezonie rozgrywek Call of Duty Modern Warfare 2 oraz Call of Duty Warzone 2. Oprócz tematyki horroru i specjalnych wydarzeń nawiązujących do obchodów Halloween, do gry trafi także szereg dość zaskakujących postaci z innych gier, a także mediów.

Jak możemy przeczytać we wpisie na blogu Call of Duty, sezon szósty - zatytułowany The Haunting - rozpocznie się już 27 września i potrwa do 10 listopada, czyli do premiery Call of Duty Modern Warfare 3. Część map przejdzie tematyczny lifting, gracze będą mogli zagrać w ograniczony czasowo tryb Zombie Royale, a niektóre skrzynie z zaopatrzeniem zawierać teraz będą tzw. jump scare’y.

Co więcej, do zabawy dołączy zaskakująca plejada postaci znanych z innych marek - od całkowicie nowych operatorów, aż po specjalne skórki dla już dostępnych żołnierzy. Będziemy mogli zagrać m.in. jako Lilith i Inarius z serii Diablo (wyglądu tych jeszcze nie ujawniono), Ash Williams z serii filmów „Martwe Zło”, Alucard z mangi i anime „Hellsing”, a nawet słynny Szkieletor z uniwersum „He-Mana”.

To jednak nie wszystko, ponieważ Activision we współpracy z wydawnictwem Image Comics wprowadzi do gry postacie z uniwersum komiksu „Spawn”. Jako całkowicie nowy operator pojawi się tytułowy superbohater wraz ze swoim ludzkim alter-ego Alem Simmonsem. Natomiast formę skinów dla innych postaci przyjmują Creepy Clown i jego demoniczna forma Violator, a także przeciwnicy Spawna: Disruptor oraz tajemniczy Soul Crusher.

Na „deser” do gry trafią także dwie nowe bronie, inspirowane grami z serii Doom. W skład pakietu wejdzie ikoniczna piła maszynowa, a także kultowy Super Shotgun, czyli dwulufowa strzelba - w Call of Duty służyć będzie jako strzelba z możliwością strzelania na długie dystanse. Wygląda więc na to, że na graczy chętnych powiększyć swoją kolekcję nietypowych operatorów i skinów czeka w nadchodzącym sezonie wiele atrakcji.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Call of Duty: Warzone 2.0

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze