Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Tajemnicza przepaść z lotniskiem na dnie nowym fenomenem w Microsoft Flight Simulator

Niecodzienne zjawisko.

Przemierzając wirtualny świat w Microsoft Flight Simulator gracze natrafili na tajemniczą przepaść, na dnie której znajduje się lotnisko.

What a nice vie- from r/MicrosoftFlightSim

O znalezisku poinformował użytkownik Reversed Window z forum Reddit. Zlokalizowana na terenie Brazylii jama wyróżnia się dużą głębokością i bardzo nietypowym wyglądem - boczne ściany pokryte są teksturami, które są zapewne błędnie wyświetlaną roślinnością.

Na dole jest zaś lotnisko Lagoa Nova. Gracze mogą odwiedzić przepaść, obierając za cel wspomniane lądowisko. Ponadto wybierając port jako punkt startowy, można automatycznie przenieść się do wnętrza otchłani, choć wylot z czeluści jest praktycznie niemożliwy.

Nie jest jasne, w jaki sposób głębia powstała. Jak pisze PC Gamer, niewykluczone, że tak jak w przypadku tajemniczego obelisku, który pojawił się na terenie Australii, zjawisko jest efektem błędu, na co wskazują problemy z wyświetlaniem grafiki w środku jamy.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły