Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Szef Gearbox Software: seria Brothers in Arms nie została porzucona

Randy Pitchford zapewnia, że powstanie nowa gra.

Randy Pitchford, szef Gearbox Software zapewnił w rozmowie z serwisem IGN, że firma planuje stworzyć nową grę z serii Brothers in Arms.

- Jeszcze tego nie ogłosiliśmy, ale jestem podekscytowany kierunkiem, w którym idziemy. Ogłosimy wszystko w odpowiednim czasie. Dzieje się sporo rzeczy - zapewnia producent. Poinformował także, że tytuł znajduje się w fazie preprodukcji.

- Kochamy Brothers in Arms i zamierzamy przeznaczyć na to więcej czasu. Gdy tylko sensowne będzie pokazanie rezultatów, zrobimy to - dodał szef Gearbox Software. Dziś premiera najnowszej gry studia - Aliens: Colonial Marines.

Randy Pitchford wypowiedział się też na temat Furious 4, które pierwotnie miało być właśnie kolejną odsłoną serii Brothers in Arms, lecz z biegiem czasu rozwinęło się w odrębny projekt. - Spojrzałem na to i stwierdziłem: odepnijcie to od Brothers in Arms. Kontynuujcie prace i rozwijajcie grę jeszcze dalej - kończy Pitchford.

Zobacz także: Brothers: A Tale of Two Sons - Poradnik

Pierwszy zwiastun Brothers in Arms: Furious 4

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze