Skip to main content

Suszona wołowina źródłem „nielegalnych” skinów w Modern Warfare 2

Trwa kradzież naklejek.

Suszona wołowina Jack Link's Beef Jerky jest obecnie na celowniku graczy w Stanach Zjednoczonych, ze względu na promocję z bonusami w Call of Duty: Modern Warfare 2.

Problem polega na tym, że specjalne kody umieszczono na zewnątrz opakowania, na specjalnej naklejce. Tę można łatwo odkleić i wsadzić do kieszeni, a zawartość sprzedać choćby w serwisie aukcyjnym...

Są też inne problemy. „Wybrałem się do Walmartu, żeby kupić wołowinę dla skina. Okazało się, że jedyna z czterdziestu paczek, która miała jeszcze naklejkę, nie posiada wydrukowanego kodu” - żali się jeden użytkowników serwisu Reddit.

Jest też materiał wideo ze „śledztwa” przeprowadzonego w lokalnym sklepie przez innego gracza, który niestety nie załapał się na promocję. Fani ostrzegają, by nie kupować paczek z białym logo - to oznaka braku kluczowej naklejki.

Autor powyższego nagrania - „AngryWarBear” - zapewnia, że przejrzał 167 opakowań i nie znalazł żadnego, które zawierałoby promocję. Tymczasem na eBayu ofert nie brakuje, od kilku do kilkudziesięciu dolarów.

To kolejne fiasko tego typu w przypadku Call of Duty: Modern Warfare 2. Niedawno opisywaliśmy sprawę oferty na specjalny skin w sieci Burger King. Inicjatywa nie trafiła do Stanów Zjednoczonych, więc z pomocą także przyszli scalperzy. Wtedy przynajmniej obeszło się bez kradzieży.

W przypadku kodu z Jack Link's Beef Jerky dostajemy bonus do punktów doświadczenia oraz zestaw czterech przedmiotów kosmetycznych:

Promocja Call of Duty: Modern Warfare 2 w wołowinie Jack Link's Beef Jerky

Zobacz także