Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Strzelanka Space Hulk: Deathwing debiutuje 9 grudnia

Akcja na zapomnianych statkach.

Focus Home Interactive poinformowało, że kooperacyjna strzelanka Space Hulk: Deathwing zadebiutuje w pełnej wersji już 9 grudnia, początkowo wyłącznie na PC.

Na dalszą przyszłość planowane są jeszcze konwersje na PS4 i Xbox One, choć data ich premier to na razie tylko „początek przyszłego roku”.

Space Marines kontra Obcy?

Na Steamie można już składać zamówienia przedpremierowe, wycenione na 33,99 euro (ok. 148 zł). Wcześniejszy zakup to bonusowa broń, ale takźe szansa na udział w testach beta, startujących w przyszłym tygodniu. Pierwsze fazy będą zamknięte, ale już od 20 listopada dostęp otrzymają wszyscy kupujący.

Space Hulk: Deathwing bazuje właśnie na rozgrywce wieloosobowej, oferując kooperację dla maksymalnie czterech graczy, wcielających się w Space Marines.

Produkcja jest adaptacją gry planszowej Space Hulk, która po raz pierwszy ukazała się w 1989 roku, nakładem firmy Games Workshop. Akcja osadzona jest na tytułowym, kosmicznym złomowisku, gdzie znajdują się wraki statków i międzygwiezdne odpady.

Wraz z towarzyszami eksplorujemy właśnie przeróżne zagubione w czasie jednostki, pochodzące z przeróżnych epok rozwoju Imperium - co zapewnia różnorodność lokacji.

W walce z przeciwnikami gracze skorzystają ze zróżnicowanych narzędzi, w tym między innymi mechanicznego miecza oraz karabinu. Obu przedmiotów będzie można używać jednocześnie. Nie zabraknie też umiejętności specjalnych postaci.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły