Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Stellaris pozwoli odwiedzić alternatywne wymiary. Nachodzi DLC

Kosmiczna strategia wciąż się rozwija.

Paradox Interactive ogłosiło, że kosmiczna strategia Stellaris otrzyma wkrótce kolejne większe rozszerzenie, zatytułowane Astral Planes. Dodatek pozwoli zwiedzić alternatywne wymiary i pojawi się na PC jeszcze w tym roku.

DLC pozwoli skorzystać z technologii dosłownie „burzącej rzeczywistość”. Niczym Doktor Strange, w alternatywnych światach natkniemy się na nowe rasy, zapomniane sekrety, tajemnicze anomalie i inne zjawiskowe fenomeny.

Deweloperzy wyjaśniają, że Astral Planes skupi się na późniejszych etapach rozwoju naszej gwiezdnej cywilizacji, z trzydziestoma „wyrwami” w czasoprzestrzeni. Każda zaoferuje rozgałęziające się narracje i opowieści, z „dedykowanym interfejsem, zaprojektowanym specjalnie z myślą o efektach podejmowanych wyborów”.

„Plany Astralne są pełne niespodzianek, a trudne wybory będą konieczne, by osiągnąć pożądane rezultaty” - czytamy w informacji prasowej. „Podejmij właściwą dla swojego imperium decyzję i wyznacz kurs, który pasuje do twojego stylu gry”.

Astral Planes to także inne treści: tło cywilizacyjne (Riftworld), osiem reliktów, cztery prawa, a także astralne wątki i astralna akcje, cokolwiek te dwa ostatnie mogą oznaczać. Do tego trzy utwory muzyczne od Andreasa Waldetofta.

Dodatek nie ma konkretnej daty premiery. Ukaże się jeszcze w tym roku, razem z aktualizacją 3.10 o nazwie „Pyxis”. Darmowy patch poprawi kilka pomniejszych elementów, łącząc na przykład admirałów i generałów w jedną rolę dowódcy, a także gubernatorów i „niektóre” funkcje wysłanników, tworząc urzędników.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Stellaris

PS4, Xbox One, PC, Mac

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze