Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zwiastun Stellaris opisuje zawartość pierwszego dodatku fabularnego

DLC debiutuje 20 października.

Deweloperzy ze studia Paradox opublikowali materiał wideo, w którym przedstawiono opis zawartości pierwszego większego dodatku fabularnego do strategii Stellaris.

Rozszerzenie Leviathans debiutuje w czwartek, 20 października.

Jedną z ważniejszych nowości w DLC będą Strażnicy, czyli potężne i tajemnicze jednostki - wielcy kosmici lub roboty zbudowane przez starożytne cywilizacje. Można się z nimi porozumieć lub pokonać w walce, choć starcie nie będzie proste.

Dodatek wprowadzi też Enklawy. Stacje kosmiczne, w których skontaktujemy się z artystami, handlarzami lub kuratorami. Każdy w inny sposób wspomoże rozwój naszej cywilizacji.

Wreszcie, Leviathans wprowadzi też wielki konflikt zwany Wojną w Niebiosach. Rywalizować będą dwie starożytne rasy, które wybudzą się z długiego snu. Gracze będą mogli wybrać, czy opowiedzieć się po jednej ze stron, czy próbować zachować neutralność.

Wraz z premierą DLC udostępniona zostanie łatka dla wszystkich posiadaczy gry, a w niej między innymi automatyczna eksploracja, punkty zbiorcze dla budowanych statków i lepsze planowanie ekspansji.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły