Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Darmowe gry w Amazon Prime - ujawniono listę tytułów na luty

Stellaris i nie tylko.

Amazon przedstawił listę gier, które od 5 lutego bez dodatkowych opłat odbiorą abonenci Prime Gaming.

Subskrybenci uzyskają dostęp do pięciu tytułów. Wśród produkcji jest Stellaris - stworzona przez Paradox Interactive strategia, w której staramy się podbić wirtualny kosmos. Kierujemy jedną z przygotowanych przez autorów ras lub wykreowaną przez nas samych w edytorze.

Amazon Prime Gaming - lista gier na luty:

  • Stellaris
  • Ashwalkers: A Survival Journey
  • As Far As The Eye
  • Double Kick Heroes
  • Golazo! Soccer League

Wszystkie odebrane gry użytkownik zachowuje na zawsze - w większości przypadków otrzymujemy bowiem kod aktywacyjny na Steam, Epic Games Store, GOG, Origin lub Uplay.

Tradycyjnie przewidziano też liczne bonusy do innych produkcji. W planach na przykład dodatkowa waluta do GTA Online oraz przedmioty kosmetyczne do Dead by Daylight, Doom Eternal i Lost Ark, które ukaże się 11 lutego nakładem Amazonu.

Prime Gaming to jeden z elementów składowych Amazon Prime - subskrypcji, która oprócz usługi dla graczy oferuje dostęp do serwisu Prime Video z serialami i filmami oraz rozszerzone opcje dostawy w sklepie internetowym Amazon. Cena rocznego abonamentu wynosi 49 zł.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze