Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Stellaris: Apocalypse pozwoli wysadzać planety

Kolejne DLC do strategii.

Paradox Interactive wydaje się sugerować, że wszechświat jest zbyt zaludniony. Rozwiązaniem jest wysadzenie kilku planet, co umożliwi najnowsze DLC do kosmicznej strategii Stellaris, pod jakże odpowiednim tytułem - Apocalypse.

Premiera na początku obecnego roku. Nie podano konkretnej daty. Cenę ustalono na 19,99 euro (ok. 84 zł).

Biedna planeta

Pomijając możliwość wysadzenia całych planet za pomocą urządzenia o nazwie Colossus, Apocalypse rozszerzy także inne opcje siania zniszczenia. Jak można się domyślać, w ten sposób pozbędziemy się nie tylko Alderaanu, ale gruntownie zmodyfikujemy mapę układów gwiezdnych.

Kolejna nowość to olbrzymie statki kosmiczne klasy Titan, prowadzące posiadane floty do walki, oferujące bonusy do możliwości wszystkich podległych jednostek. Do tego więcej opcji defensywnych, jak fortyfikujące instalacje orbitalne.

Wraz z Apocalypse na obrzeżach cywilizacji pojawią się także piraci, których celem będzie najczęściej chaos i łupienie, ale takie „niezależne” jednostki wynajmiemy także jako najemników i wykorzystamy do własnych celów. Należy jednak uważać, ponieważ takie siły mogą się zjednoczyć i zbuntować.

Nie zabraknie też kilku nowości dla pacyfistów, jak nowe perki i dekrety oraz ambicje, na które wydamy punkty Unity, modyfikując rozwój kontrolowanej cywilizacji.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Stellaris

PS4, Xbox One, PC, Mac

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze