Skip to main content

Startuje pierwszy darmowy weekend Call of Duty: Modern Warfare 2

Kilka trybów na trzech mapach.

Dzisiaj o godzinie 19:00 startuje pierwszy darmowy „weekend” z trybem multiplayer w Call of Duty: Modern Warfare 2. Sprawdzimy szereg trybów rozgrywki, na wybranych mapach.

Inicjatywa potrwa do poniedziałku, 19 grudnia, do tej samej godziny. Zagramy w Team Deathmatch, Hardpoint, Domination oraz Kill Confirmed, również w wersjach z kamerą w perspektywie trzeciej osoby.

Do tego trzy mapy: klasyczny Shipment wprowadzono wraz z wczorajszą aktualizacją, a innowację stanowi przeniesienie kontenerów na pokład statku. Do Rego Farm 18 oraz El Asilo, a więc lokacje wydane wraz z premierą produkcji w październiku.

Podsumowanie atrakcji

To by było na tyle, jeśli mowa o darmowym weekendzie. Wspomniana łatka z środy dodała do gry także pierwszy z kooperacyjnych raidów, kontynuujących opowieść z kampanii fabularnej. Misje tego typu przeznaczone są dla trzech graczy, łącząc skradanie, zagadki i strzelanie. Niestety, nie sprawdzimy ich podczas obecnej inicjatywy.

Nieoficjalnie mówi się, że drugi sezon zadebiutuje w lutym, oferując między innymi mapę Castle oraz kolejnego operatora, Ronina. Zainteresowani mogą oczywiście sprawdzić także Warzone 2.0, dostępne bez żadnych opłat na co dzień.

Zobacz także