Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Startują testy Planetary Annihilation

Dostęp na Steamie za jedyne 350 zł.

Studio Uber Entertainment opublikowało na Steamie testową wersję Planetary Annihilation - „duchowego następcy” Supreme Commander. Za wcześniejszy dostęp do gry zapłacimy jednak 80 euro, czyli ok. 350 zł.

Cena jest tak wysoka, ponieważ twórcy chcą uszanować użytkowników serwisu Kickstarter, którzy wspomogli tytuł dotacjami. Jedną z nagród był wcześniejszy dostęp do gry, gwarantowany właśnie przy wpłacie na poziomie 80 euro.

Gra jest dostępna w programie Early Access na Steamie. Inicjatywa umożliwia kupno gry przed premierą i wzięcie udziału w testach. Z tej możliwości korzysta m.in. Bohemia Interactive z ArmA 3 i niezależne Prison Architect.

Przy Planetary Annihilation twórcy czerpią inspirację z innych tytułów, za który odpowiadali - zwłaszcza Total Annihilation oraz Supreme Commander. Pieniądze potrzebne na produkcję zebrano w serwisie Kickstarter. Uber Entertainment zakładało pozyskanie 900 tys. dol., jednak ostatecznie wpłacono ponad 2,2 mln dol.

Gracze wezmą udział w szybkich potyczkach, ale także gigantycznych starciach, gdzie spotka się nawet 40 osób, podbijając całe okoliczne układy gwiezdne, składające się z setek światów.

Zobacz na YouTube

Read this next