Skip to main content

Planetary Annihilation otrzymało kampanię dla pojedynczego gracza

Strategia przeceniona na Steamie.

Planetary Annihilation od studia Uber Entertainment - duchowy następca Total Annihilation - otrzymało kampanię dla pojedycznego gracza, w ramach darmowej aktualizacji.

W trybie Galactic War gracz wciela się w dowódcę, z ograniczonym drzewkiem technologicznym. Wszystkie elementy rozgrywki generowane są losowo, więc za każdym razem natkniemy się na inne planety, przedmioty, mapy czy umiejętności.

Odpowiednie ustawienia pozwolą zmienić „skalę i intensywność” w kampanii, co wiąże się z dostępem do różnych technologii i wyzwań w toku gry.

Do 25 maja tytuł przeceniono na Steam Early Access o 40 procent, ale kwota zakupu nadal nie należy do najmniejszych i wynosi 27,59 euro (ok. 115 zł).

Przy Planetary Annihilation twórcy czerpią inspirację z innych projektów, za które odpowiadali - zwłaszcza z wspomnianego Total Annihilation oraz Supreme Commander. Grę sfinansowano na Kickstarterze, gdzie udało się zebrać ponad 2,2 mln dol.

Gracze wezmą udział w szybkich potyczkach, ale także gigantycznych starciach, gdzie spotka się nawet 40 osób, podbijając całe okoliczne układy gwiezdne, składające się z setek światów. Premierę pełnej wersji zaplanowano na przyszły rok, na PC i Maca.

Zobacz na YouTube

Zobacz także