Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Strategia Planetary Annihilation zadebiutuje 5 września w pełnej wersji

Następca Supreme Commander.

Studio Uber Entertainment ogłosiło, że 5 września tego roku strategia Planetary Annihilation opuści program Early Access na Steamie i ukaże się w pełnej wersji.

Platformy docelowe to PC, Mac i Linux. W planach na premierę jest kilka usprawnień, w tym ogromny Annihilaser do niszczenia całych planet, w stylu Gwiazdy Śmierci. Pojawią się także gazowe olbrzymy, bogate w surowce.

Przy Planetary Annihilation twórcy czerpią inspirację z innych tytułów, za który odpowiadali - zwłaszcza Total Annihilation oraz Supreme Commander. Pieniądze potrzebne na produkcję zebrano w serwisie Kickstarter. Uber Entertainment zakładało pozyskanie 900 tys. dol., jednak ostatecznie wpłacono ponad 2,2 mln dol.

Tytuł debiutował we wczesnej wersji w czerwcu 2013 roku. „Nasi fani byli wspaniałym źródłem wsparcia podczas prac” - napisano w oświadczeniu. „Jesteśmy podekscytowani możliwością wydania gry. Premiera to tylko kolejny początek. Nie możemy się już doczekać, by pokazać, co będzie dalej.”

Gracze biorą udział w szybkich potyczkach, ale także gigantycznych starciach, gdzie spotyka się nawet 40 osób, podbijając całe okoliczne układy gwiezdne, składające się z setek światów.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze