Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nordic Games wyda Planetary Annihilation

Strategia otrzyma wersję pudełkową.

Nordic Games poinformowało o podpisaniu umowy o współpracy ze studiem Uber Entertainment, w ramach której do sklepów trafi pudełkowa wersja strategii Planetary Annihilation.

Współpraca obejmuje nie tylko fizyczne egzemplarze - Nordic pomoże także w udostępnieniu gry w cyfrowych kanałach dystrybucji. Nie jest jeszcze jasne, czy pudełka ukażą się także w Polsce - firma nie ma w naszym kraju stałego dystrybutora.

Twórcy Planetary Annihilation poinformowali niedawno, że tytuł ukaże się, „gdy będzie gotowy” - prawdopodobnie na początku przyszłego roku.

Gra jest obecnie dostępna w programie Early Access na Steamie (za ok. 230 zł). Inicjatywa umożliwia kupno gry przed premierą i wzięcie udziału w testach.

Firma Nordic Games zaskoczyła kilka miesięcy temu branżę gier wideo, przejmując licencje na kilka popularnych serii bankrutującego THQ, w tym Darksiders, Red Faction i Titan Quest.

Przy Planetary Annihilation twórcy czerpią inspirację z innych tytułów, za który odpowiadali - zwłaszcza Total Annihilation oraz Supreme Commander. Gracze wezmą udział w szybkich potyczkach, ale także gigantycznych starciach, gdzie spotka się nawet 40 osób, podbijając całe okoliczne układy gwiezdne, składające się z setek światów.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze