Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Star Wars: The Mandalorian - zwiastun serialu aktorskiego w świecie „Gwiezdnych wojen”

Premiera w listopadzie.

Podczas zorganizowanych przez Disneya targów D23 zaprezentowano zwiastun Star Wars: The Mandalorian - pierwszego serialu aktorskiego w świecie „Gwiezdnych wojen”.

Akcję produkcji osadzono między wydarzeniami przedstawionymi w szóstym i siódmym epizodzie sagi, czyli „Powrocie Jedi” i „Przebudzeniu Mocy”. Fabuła skupi się na łowcy nagród wywodzącym się z rasy, z której pochodził między innymi Boba Fett.

Sam zwiastun nie ujawnia zbyt wiele na temat przygotowanej przez twórców opowieści. Film składa się ze scen, w których odziana w charakterystyczny pancerz postać - zapewne główny bohater - bierze udział w efektownych walkach.

We wspomnianego łowcę nagród - opisywanego jako „samotny rewolwerowiec” - wcieli się Pedro Pascal, aktor znany między innymi z „Gry o Tron”. W obsadzie są jeszcze Nick Nolte, Werner Herzog, Gina Carano, Carl Weathers i Giancarlo Esposito.

Producentem projektu i autorem scenariusza jest Jon Favreau, czyli reżyser remake'u „Króla Lwa” i pierwszej części „Iron Man”. Poszczególne odcinki nakręcą zaś Taika Waiti („Thor: Ragnarok”), Dave Filoni (twórca animowanych „Rebeliantów”), Bryce Dallas Howard, Rick Famuyiwa i Deborah Chow.

W serialu poznamy odległe zakątki galaktyki

Pierwszy sezon serialu Star Wars: The Mandalorian zadebiutuje w dniu startu platformy Disney+, a więc 12 listopada - w planach jest łącznie osiem odcinków, przy czym kolejne będą udostępniane co tydzień.

Warto jednak zaznaczyć, że początkowo usługa streamingowa pojawi się tylko w USA, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii i Holandii. Na razie nie wiadomo, kiedy trafi do Polski, choć niewykluczone, że w 2020 roku.

Następnie: Sniper Ghost Warrior Contracts - dwadzieścia minut syberyjskiej rozgrywki

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze