Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sniper Ghost Warrior Contracts - dwadzieścia minut syberyjskiej rozgrywki

Prosto z Gamescomu.

Youtuber Arekkz przygotował materiał wideo z rozgrywką z polskiego Sniper Ghost Warrior Contracts. Otrzymujemy aż dwadzieścia minut gameplayu typowego dla cyklu od CI Games.

Gracz rozpoczyna misję w bezpiecznym i klasycznym stylu, skupiając się na próbie eliminacji jak największej liczby celów za pomocą karabinu snajperskiego. Później zbliża się jednak do wrogów, więc możemy przyjrzeć się także walce z wykorzystaniem innych elementów ekwipunku.

Widzimy między innymi atak granatem z trującym gazem, stosowanie wabików, unikanie ognia moździerzy, strzelanie z klasycznego karabinu szturmowego czy skradanie się i używanie pistoletu z tłumikiem.

Contracts rozgrywa się w kilku zróżnicowanych regionach Syberii. Gra nie zaoferuje wielkiego, otwartego świata, a zestaw zamkniętych - choć obszernych - lokacji.

Powrót Złych Rosjan

Nowością jest system „dynamicznego celownika”, który ma wpłynąć na lepsze odczucia towarzyszące celowaniu i oddawaniu strzałów. Gra zaoferuje tryb multiplayer. Ukaże się 22 listopada na PC, PS4 i Xbox One.

Następnie: Gameplay inspirowany Dragon Age i Baldur's Gate w materiale z The Waylanders

Komentarze