Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Star Wars Jedi Ocalały - czy potrzeba aplikacji EA, jeśli kupimy grę przez Steam lub Epic

Czy potrzebujemy aplikacji Electronic Arts na komputerze.

Być może Star Wars Jedi Survivor jest pierwszą grą z tego uniwersum, po którą sięgasz, a może interesujesz się Gwiezdnymi Wojnami nieco bardziej pobieżnie i zastanawiasz się, czy to zupełnie nowa historia, czy może kontynuacja? Na tej stronie znajdziesz odpowiedź.


Tak, gra Star Wars Jedi Ocalały wymaga zainstalowania aplikacji EA App na PC. Nie jest jasne, dlaczego gra wymaga tej aplikacji, ale może to być związane z wymaganiami licencyjnymi lub zabezpieczeniami gry. Zainstalowanie wspomnianej aplikacji jest konieczne nawet w przypadku, gdy grę kupimy poprzez platformę Steam lub Epic Games Store.

Wspomniana aplikacja służy przede wszystkim jako platforma dystrybucji gier wydanych przez Electronic Arts, w tym właśnie Star Wars Jedi Ocalały. EA App umożliwia też automatyczne aktualizacje gier, co może być przydatne do zapewnienia bezpieczeństwa użytkownikom oraz ułatwia zarządzanie biblioteka gier EA.

Ponadto jest to też swoista platforma społecznościowa, która umożliwia interakcję i rywalizację z innymi graczami, a także udostępnianie wyników i osiągnięć w ogrywanych przez nas produkcjach. Instalacja EA App jest standardowym wymogiem dla gier Electronic Arts na PC i nie jest to specyficzne wymaganie postawione wyłącznie przed kupującymi Jedi Ocalały.


Następne: Star Wars Jedi Ocalały - czy to kontynuacja Upadły Zakon

Spis treści: Star Wars Jedi Ocalały - Poradnik, Solucja

Poprzednie: Star Wars Jedi Ocalały - czy wspiera Steam Deck

O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze