Skip to main content

Star Wars Jedi Ocalały - wszystkie sklepy i sprzedawcy

Handel i waluty.

Star Wars Jedi Survivor nie jest klasycznym przedstawicielem gatunku RPG, ale pożycza z niego sporo elementów, a jednym z nich jest handel. Na tej stronie dowiesz się, gdzie są wszystkie sklepy w grze, co sprzedają ich właściciele i jakich walut używają.


Na tej stronie:


Towary Domy

Prawdopodobnie pierwszy sklep, który odwiedzisz. Znajduje się na Koboh, naprzeciwko kantyny Saloon Pyloony. Oprócz wymienionych wyżej przedmiotów możesz tu też kupić tajemniczy klucz do drzwi, za którymi znajdziesz nagrodę.


Deszyfracja dysków danych Zee

Sklep Zee nie będzie dostępny od razu - odblokuje się w ramach postępów fabularnych. Aby do niego dotrzeć, musisz wejść po schodach na pierwsze piętro Saloonu Pyloony. Zee będzie tam stała.


Historyczne artefakty siostry Taske

Tę sprzedawczynię znajdziesz na pustynnej planecie Koboh. Udaj się do bazy Cere, a konkretniej archiwum, a potem idź na koniec „ścieżki”.


Tablica zleceń Caij

  • Lokalizacja: Koboh
  • Waluta: krążki łowców
  • Co można kupić: alternatywne ładowane strzały do blastera, możliwość hakowania droida B2, B1 i sondy szpiegowskiej, części do blastera

Sklep Caij jest kolejnym, który znajdziesz w Saloonie Pyloony na Koboh - znajduje się na parterze, naprzeciwko baru.

Caij jest ściśle związana ze zleceniami na Łowców i jej sklep będzie dostępny dopiero po odblokowaniu tego wątku. Wspomniane krążki łowców również zdobywa się za realizację tych zleceń.

Spis treści: Star Wars Jedi Ocalały (Survivor) - Poradnik, Solucja

Zobacz także