Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Star Wars Jedi Ocalały - zmiana wyglądu postaci: strój, włosy, zarost

Skąd brać nowe ubrania.

W Star Wars Jedi Survivor masz możliwość zmiany wyglądu Cala Kestisa, czyli głównego bohatera. Możesz wymienić mu wszystkie elementu ubioru, a także zmienić fryzurę, brodę i wąsy. Najpierw trzeba jednak te przedmioty kosmetyczne zdobyć.


Na tej stronie:


Jak zmienić wygląd Cala

W przeciwieństwie do zmiany wyglądu miecza, BD-1 i blastera, wygląd Cala możesz zmienić w dowolnym momencie. Wystarczy wejść do menu gracza, a potem zakładki Personalizacja (1).

Zmieniaj kategorie (2), a potem wybieraj wśród dostepnych wariantów, używając strzałek w lewo i prawo. Każdą zmianę musisz jeszcze potwierdzić, naciskając X/A na kontrolerze.

Możesz zmienić i spersonalizować:

  • Fryzurę
  • Brodę
  • Kurtkę
  • Koszulę
  • Spodnie

Zwróć uwagę, że elementy stroju mają też do wyboru kolory (3). Używaj wskazanych w panelu przycisków, żeby się między nimi przełączać. Raz zdobyty element ubioru ma już wszystkie dostępne kolory do wyboru - nie trzeba ich więc kolekcjonować osobno.


Skąd wziąć nowe ubrania, fryzury i brody

Są dwa sposoby zdobycia nowych przedmiotów kosmetycznych dla Cala. Pierwszy to szukanie w świecie gry i otwieranie skrzyń (4). Znajdują się w nich jednak nie tylko przedmioty dla Cala, ale także dla jego wyposażenia i BD-1.

Drugim sposobem są zakupy w sklepie Towary Domy (5), który znajdziesz naprzeciwko Saloonu Pyloony na planecie Koboh. Kupisz tutaj wszystko: ubrania, fryzury i zarost.

Za towary płacimy Ołamkami Priorytu, czyli jednym z rodzajów znajdziek. Niektóre elementy kosztują nawet 7 odłamków, więc jeśli zamierzasz zrobić duże zakupy, nastaw się na wysoką cenę.

Następnie: Star Wars Jedi Ocalały - drzewko umiejętności i punkty

Spis treści: Star Wars Jedi Ocalały (Survivor) - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Star Wars Jedi Ocalały - więcej Mocy: jak zwiększyć niebieski pasek

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze